Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90
skrzynka epuap:
URZĄD GMINY ZBUCZYN
8f965xkdqd

Dowiedz się więcej

bip2

Deklaracja

GM Zbuczyn e urzad150x70

zamowienia

 sesja rady na zywo

harmonogram odbioru odpadow m

 

Gra o Historii Zbuczyna

(wersja do druku)

gra 1

 

 

 

Aktualności

PLAKAT A3 polskiebazarek 1

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z jednostkami doradztwa rolniczego realizuje kampanię informacyjną pod nazwą "cudze chwalicie, swoje poznacie",która promuje polskibazarek.pl.

Więcej informacji w załączniku

Czytaj więcej...

Grafika do wpisu w aktualnociach na stronie gminy

Już wkrótce w całej Polsce rozpocznie się Powszechny Spis Rolny – obowiązkowy dla każdego użytkownika gospodarstwa rolnego. Oto odpowiedzi na podstawowe pytania związane z tym ważnym badaniem.

Czytaj więcej...

Konkurs dla dzieci rolników na rymowankę o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym dedykowany dzieciom w wieku 11- 14 lat. 20 autorów najlepszych rymowanek zostanie uhonorowanych nagrodami rzeczowymi o wartości ok. 300 zł. Termin nadsyłania zgłoszeń 31 sierpnia 2020 r.

czytaj więcej

Deszcz nawalny - harmonogram szacowania strat

do pobrania

Twoja Wizja ZERO od bezpieczeństwa do dobrostanu. Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rolnika 2020. Honorowy patronat Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego. Nakręć film i wyślij zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Termin przesyłania prac konkursowych: od 30 czerwca do 30 września 2020 r. Szczegóły na: www.krus.gov.pl

czytaj więcej

grad z deszemW związku z wystąpieniem w dniach od 18 do 23 czerwca 2020 r. na terenie województwa mazowieckiego burz z opadami deszczu w przedziale od 30 mm do 70 mm, lokalnie do 80 mm, z porywami wiatru do 90 km/h oraz miejscami występującym gradem informuję, że poszkodowani mogą składać wnioski o oszacowanie szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej do dnia 15 lipca 2020 r. Wnioski należy składać w siedzibie Urzędu Gminy Zbuczyn, pok. 11 lub 13, bądź wysłać pocztą.

Czytaj więcej...

Osoby w trudnej sytuacji mogą znaleźć nieodpłatną, profesjonalną pomoc w jednym z 1500 punktów w całej Polsce.
Kto może otrzymać pomoc?
• Każda osoba w trudnej sytuacji życiowej w każdej życiowej sprawie, w tym między innymi w sprawach majątkowych, socjalnych, mieszkaniowych, konsumenckich, rodzinnych, czy pracowniczych;
• Osoby samozatrudnione – osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą (niezatrudniające pracowników przez minimum 12 miesięcy) mogą liczyć na pomoc również z wnioskami do ZUS, Urzędu Skarbowego, Urzędu Pracy.

Czytaj więcej...

Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa dostępnego dla mieszkańców powiatu siedleckiego | Lista jednostek

Kurs e-learningowy dla dzieci Bezpiecznie na wsi mamy upadkom zapobiegamy. Ukończ kurs e-learningowy i zdobądź hulajnogę. 100 hulajnóg zostanie rozlosowanych wśród dzieci rolników, które nadeślą zgłoszenia w wymaganym terminie.

Zasady przyznawania nagród dostępne są na stronie www.krus.gov.pl | https://krus.gov.pl/zadania-krus/prewencja

czytaj więcej

szkolenie dla KGWStowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku
wraz z Partnerami, zaprasza na bezpłatne szkolenie pt.
„WSPÓŁPRACA MIĘDZYSEKTOROWA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH. ZWIĄZEK KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH.”

Termin szkolenia: 07.07.2020 r. (wtorek)
Miejsce szkolenia: Biuro SOKiAL, ul. Chopina 10, 08-110 Siedlce, (sala konferencyjna, II piętro)
Godzina rozpoczęcia: 14:00
Trener: Hubert Pasiak

Zgłoszenie na szkolenie pod nr tel. 728 521 777 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 06.07.2020 r. do godz. 16:00

Czytaj więcej...

komunikatZgodnie z Zarządzeniem Nr 35/2020 Starosty Siedleckiego z dnia 26 czerwca 2020 r., od dnia 1 lipca 2020 r. punkty nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego działające na obszarze powiatu siedleckiego wznawiają pracę w trybie stacjonarnym.

Zapisów na bezpłatne porady prawne można dokonywać:

- telefonicznie pod numerem tel. 25 644-72-17

- mailowo pod adresami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- za pomocą systemu teleinformatycznego Ministerstwa Sprawiedliwości pod adresem https://np.ms.gov.pl/ (zakładka jest dostępna na stronie internetowej www.powiatsiedlecki.pl ).

 cbs1Nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych dokonywany jest w oparciu o przepisy ustawy z dnia 31 lipca 2019 r. o powszechnym spisie rolnym w 2020 r. (Dz.U. z 2019 r.,  poz. 1728) Nabór kandydatów na rachmistrzów terenowych odbywa się w okresie od 15 czerwca 2020 r. do 8 lipca2020 r.

Czytaj więcej...

Wójt Gminy Zbuczyn informuje, że osoby z niepełnosprawnością ruchową, które chcą skorzystać w dniu wyborów z bezpłatnego transportu na terenie Gminy Zbuczyn do lokalu wyborczego obwodowej komisji wyborczej, właściwej dla ich miejsca zamieszkania mogą zgłaszać się telefonicznie do dnia 26 czerwca 2020 r. do godz. 13.00. Urząd Gminy Zbuczyn, tel. 25 – 641 63 90, pracownik odpowiedzialny – p. Milena Wierzejska.

konkurs GOK seniorzyGminny Ośrodek Kultury ogłosił konkurs skierowany do osób powyżej 60 roku życia z terenu Gminy Zbuczyn i Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zbuczynie. Patronat honorowy nad konkursem objął Wójt Gminy Zbuczyn Tomasz Hapunowicz.
Zadaniem konkursowym jest stworzenie pracy plastycznej inspirowanej podanym przez Organizatorów fragmentem „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej

Czytaj więcej...

Realizując zapisy uchwały nr XVIII/158/2016 Rady Gminy Zbuczyn z dnia 18 marca 2016r. w sprawie utworzenia Rady Seniorów Gminy Zbuczyn, w związku z upływem w dniu 22 czerwca 2020 r. I kadencji Rady Seniorów Gminy Zbuczyn.

Czytaj więcej...

Na skróty

Zbuczyn dzisiaj 2021 Copy

Gminny Punkt Spisowy s

RAPORT O STANIE GMINY