Get Adobe Flash player

Urząd Gminy Zbuczyn
ul. Jana Pawła II 1
08-106 Zbuczyn
tel/fax 25 641 63 90
skrzynka epuap:
URZĄD GMINY ZBUCZYN
8f965xkdqd

Dowiedz się więcej

bip2

Deklaracja

GM Zbuczyn e urzad150x70

zamowienia

 sesja rady na zywo

harmonogram odbioru odpadow m

 

Gra o Historii Zbuczyna

(wersja do druku)

gra 1

 

 

 

Aktualności

Nie ma weekendu w naszej gminie, w którym nie ma pięknych inicjatyw społecznych! Od kilku tygodni grupa nieformalna KAR.SPORT, składająca się z mieszkańców Karcz i okolicznych wsi realizuje projekt w ramach programu Mazowsze Lokalnie, z którego grupa pozyskała mikrodotację w kwocie 6000 zł.

Czytaj więcej...

Pogoda dopisuje, więc ulica Zarzeczna w Zbuczynie prawie na ukończeniu. Do zimy na gminnych drogach planujemy jeszcze kilka ciekawych inwestycji...

Czytaj więcej...

Remont drogi powiatowej nr 3667W Krzesk-Królowa Niwa - Izdebki Kośmidry - Ostoje - Klimy na odcinku Krzesk - Majątek Izdebki - Kośmidry o długości 1650 metrów. Inwestycja Powiatu Siedleckiego współfinansowana z budżetu Gmina Zbuczyn.

Czytaj więcej...

Nasza gmina słynie w regionie m.in. z olbrzymiej aktywności społecznej, w tym licznych i profesjonalnie działających organizacji społecznych. Właśnie rozpoczęły się konsultacje Rocznego Programu Współpracy Gmina Zbuczyn z organizacjami pozarządowymi na 2022 r. 12.10.2021 r. odbyło się spotkanie konsultacyjne. Projekt Programu oraz formularz konsultacji dostępny jest m.in. na stronie www.zbuczyn.pl.

Czytaj więcej...

Wójt Gminy Zbuczyn Hubert Pasiak podpisał umowę z Wicewojewodą Mazowieckim Sylwestrem Dąbrowskim na przebudowę drogi gminnej w miejscowości Zbuczyn na łączną kwotę dotacji 1.504.730.14 zł.

W związku z ogłoszonymi konsultacjami projektu Rocznego programu współpracy Gminy Zbuczyn z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2022 rok WÓJT GMINY ZBUCZYN zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na otwarte spotkanie, które odbędzie się w dniu 12 października 2021 roku o godz. 15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Zbuczynie.

Czytaj więcej

 

Ogłoszenie Wójta gminy Zbuczyn w sprawie poddania konsultacjom projektu Rocznego programu współpracy Gminy Zbuczyn z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2022 rok.

-Projekt-

Roczny program współpracy gminy zbuczyn z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy
z dnia 24 kwietnia 2003 r. O działalności pożytku publicznego
i o wolontariacie na 2022 rok

Czytaj więcej...

Ostatni dzień Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021! Dziś możesz się spisać w Urzędzie Gminy Zbuczyn.

W dniu 24 września 2021 r. na specjalne zwołanej sesji Rady Gminy Zbuczyn nowo wybrany wójt gminy Hubert Pasiak złożył wobec rady gminy uroczyste ślubowanie:

„Obejmując urząd wójta gminy uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców gminy. Tak mi dopomóż Bóg”

Z chwilą złożenia wobec rady gminy ślubowania nastąpiło objęcie obowiązków przez wójta.

Czytaj więcej...

Odpady należy  wystawić  w dniu wywozu  do godziny 7:00 przed posesję. Odbiór odpadów prowadzony jest przez firmę zewnętrzną. W przypadku wystawienia odpadów po wyznaczonej godzinie ich odbioru, odpady nie zostaną odebrane. ODBIERANE SĄ TYLKO KOMPLETNE URZĄDZENIA.

Harmonogram

Obwodowe Komisje Wyborcze w gminie Zbuczyn w dniu głosowania 19 września 2021 r., rozpoczną pracę o godzinie 6.00.

Czytaj więcej...

50lecie 21 02 2021 2 CopyWe wrześniu obchodziliśmy uroczystość Złotych Godów. Pragniemy poinformować, że na początku tego roku również 25 małżeństw zamieszkałych na terenie Gminy Zbuczyn obchodziło 50-lecie pożycia małżeńskiego. Niestety przez panującą pandemię i liczne obostrzenia nie mogliśmy świętować tak uroczyście jak zawsze.

Czytaj więcej...

Na skróty

Zbuczyn dzisiaj 2021 Copy

Gminny Punkt Spisowy s

RAPORT O STANIE GMINY